O nás

• Lokalita: Školka je umístěna ve střední části Jižního Města, na klidném místě, s velkou zahradou a lesíkem s hracími prvky, snadno dostupná MHD.
  • Zřizovatel školy: Městská část Praha 11
  • Provoz: 6:30 – 17:00 hod.
  • Třídy: 4

• Ředitelka – Bc. Dita Balcarová
  • Zástupkyně ředitelky – Ivana Lehovcová

• třída Kopretiny – Jana Tlamichová, Bc. Kristýna Maršíková,
  • třída Pampelišky Jiřina Matějková, Lenka Pospíšilová
  • třída ZvonkyIvana Lehovcová, Hana Kocánková
  • třída Slunečnice Denisa Sobotová, Bc. Dita Balcarová, Bc.Adriana Bajerová
  • asistent pedagoga, školní asistent – Nina Zorkina
  • asistent pedagoga –  Dagmar Šípková

• Vedoucí ŠJ: Helena Šimková
  • Kuchařky: Markéta Šťáralová, Lenka Cedidlová, Lucie Havrdová
  • Správní zaměstnanci: Romana Boušková, František Kopřiva
    Dita Dirbáková

Všestranná výchova: Pracujeme podle školního vzdělávacího programu „ŠKOLNÍ ROK JE VĚNEČEK ZE VŠECH NAŠICH KYTIČEK“, který je tvořen v souladu s pedagogickým dokumentem Rámcový program pro předškolní vzdělávání, vydaný MŠMT.

Na základě stanoveného školního programu zpracovávají učitelky na třídách vlastní třídní plány, uzpůsobené věku a potřebám dětí. Zaměřujeme se na estetické prožívání a učení, rozvíjíme vztah ke všemu co souvisí s výtvarným, hudebním a literárním projevem. Školní vzdělávací program je materiál pro rodiče a je přístupný v každé třídě.

MŠ je zapojena do projektu:

„Zelená škola“,

do kampaně „Celé Česko čte dětem“, – každé úterý dopoledne čteme dětem z oblíbené knížky a dochází do školky číst i rodiče nebo prarodiče dětí

Máme certifikát „Zdravá školní  jídelna“

Akce školkyPředplavecká výchova, divadelní představení, výlety, ozdravné pobyty.

Preventivní logopedická péče: 1x týdně probíhá v malých skupinkách.

Zájmová činnost: Zde se rozvíjí schopnosti a nadání dětí. V odpoledních hodinách máme výtvarné kroužky, pěvecký kroužek, taneční kroužek,  hudebně pohybovou rytmiku.

S našimi předškoláky plníme úkoly pro přípravu na školu.

Veřejnost je seznamována s prací dětí: Výtvarné výstavy, vystoupení dětí, účast na soutěžích, Dny otevřených dveří (před zápisem dětí do MŠ).

Školní rok 2023/2024

Úplata:  1 285,- Kč měsíčně (do 25. dne předchozího měsíce)

č. účtu: 000019 – 2000828309 / 0800 (uvádějte variabilní symbol dítěte)

Stravné:  52,- Kč den, (měsíčně 1 040,- Kč), (do 25. dne předchozího  měsíce)