Sběrové akce

SBĚR STARÉHO PAPÍRU

2 x za rok máme sběrovou soutěž mezi třídami.

Podzimní soutěž ve sběru papíru proběhne v úterý 14. listopadu a ve středu 15. listopadu 2017. Svázané balíčky odevzdávejte na rampě, kde budou zváženy a pak je umistěte do přistaveného kontejnéru. Vítězná třída dostane zmrzlinový pohár.

Získané finance použijeme pro děti na zakoupení dalšího hracího prvku na zahradu a množství bude i zaevidováno do celopražské soutěže škol.

------------------------------------------------------------------------------------------------

SBĚR VÍČEK OD PET LAHVÍ

Probíhá na naší školce od 1. pololetí roku 2013.

V roce 2013 jsme sbírali víčka pro holčičku Aničku. Akce byla jen jednorázová. Dohromady se nám podařilo nasbírat 15 velkých pytlů víček.Rodiče Aničky byli moc rádi, že jsme se ke sběru připojili a poslali i děkovný dopis.

Od roku 2014/2015 sbíráme víčka pro chlapce Jakuba Navaru.

Podařilo se shromáždit 22 velkých pytlů víček.

Mezitím jsme se od září 2014 do prosince 2014 zapojili do jednorázového sběru pro chlapečka Matěje Gabzdila.

Za těchto pár měsíců se podařilo nasbírat 16 pytlů víček.

V roce 2015 jsme se vrátili ke sběru víček pro Jakuba Navaru. Za tyto tři měsíce jsme shromáždili 8 pytlů, které si rodiče již odvezli.

15. KVĚTNA 2015 SI MAMINKA JAKUBA ODVEZLA 15 PYTLŮ VÍČEK.

V ZÁŘÍ  2015 TO BYLO 7 PYTLŮ VÍČEK.

OPĚT V LEDNU 2016 SI MAMINKA JAKUBA ODVEZLA V PYTLÍCH VELKÉ MNOŽSTVÍ VÍČEK.

DO ČERVNA JSME NASBÍRALI 9 PYTLŮ VÍČEK, KTERÉ SI MAMINKA JAKUBA ODVEZLA.

OD ZÁŘÍ DO PROSINCE 2016 TO BYLO 20 PYTLŮ VÍČEK.

Moc všem děkujeme.:-) motto: "I tím nejmenším můžeme pomoci".

PROJEKT "ZELENÁ ŠKOLA"

Naše školka je zapojena do unikátního projektu a je držitelem certifikátu "Zelená škola". Iniciátorem projektu je společnost Rema Systém a.s..

Máte možnost zbavit se vysloužilých elektrospotřebičů z domácností a baterií vhozením do sběrného boxu u třídy Zvonky.