Sběrové akce

SBĚR STARÉHO PAPÍRU

2 x za rok máme sběrovou soutěž mezi třídami.

Podzimní soutěž ve sběru papíru vyhrála třída SLUNEČNICE. Celkem bylo odevzdáno za všechny třídy 4 115,2 kg papíru.

Jarní soutěž ve sběru papíru opět vyhrála třída SLUNEČNICE. Celkem bylo odevzdáno 2 179,2 kg papíru. (V pátek 4.5. dostaly děti zmrzlinový pohár).

2. místo třída Pampelišky 351,5  kg

3. místo třída Zvonky 345,6 kg

4. místo třída Kopretiny 175,7 kg

Získané finance použijeme pro děti na zakoupení dalšího hracího prvku na zahradu a množství bude i zaevidováno do celopražské soutěže škol.

------------------------------------------------------------------------------------------------

SBĚR VÍČEK OD PET LAHVÍ

Upozornění pro rodiče: sběr víček od PET lahví byl od listopadu 2017 dočasně pozastaven.

Sběr víček probíhá na naší školce od 1. pololetí roku 2013.

V roce 2013 jsme sbírali víčka pro holčičku Aničku.

Od roku 2014/2015 sbíráme víčka pro chlapce Jakuba Navaru.

Od září 2014 do prosince 2014 zapojili do jednorázového sběru pro chlapečka Matěje Gabzdila.

V roce 2015 jsme se vrátili ke sběru víček pro Jakuba Navaru.

Moc všem děkujeme.:-) motto: "I tím nejmenším můžeme pomoci".

PROJEKT "ZELENÁ ŠKOLA"

Naše školka je zapojena do unikátního projektu a je držitelem certifikátu "Zelená škola". Iniciátorem projektu je společnost Rema Systém a.s..

Máte možnost zbavit se vysloužilých elektrospotřebičů z domácností a baterií vhozením do sběrného boxu u třídy Zvonky.