Sběrové akce

SBĚR STARÉHO PAPÍRU

2 x za rok máme sběrovou soutěž mezi třídami (v listopadu a v dubnu).

Podzimní soutěž ve sběru papíru vyhrála třída Slunečnice ( 552,9 kg), na 2. místě třída Zvonky ( 502.9 kg ), na 3. místě třída Pampelišky  (279,5 kg), na 4. místě třída Kopretiny (207,1 kg).

Jarní soutěž ve sběru papíru se uskuteční ve středu 24.dubna a ve čtvrtek 25.dubna 2019.

---------------------------------------------------------------------------------

PROJEKT "ZELENÁ ŠKOLA"

Naše školka je zapojena do unikátního projektu a je držitelem certifikátu "Zelená škola". Iniciátorem projektu je společnost Rema Systém a.s..

Máte možnost zbavit se vysloužilých elektrospotřebičů z domácností a baterií vhozením do sběrného boxu u třídy Zvonky.